Kiadványszerkesztő

Pályakezdők jelentkezését is várju

Az Abacus Medicine KIADVÁNYSZERKESZTŐ munkatársakat keres prémium kategóriás gyógyszerkészítmények betegtájékoztatóinak és csomagolásának tervezésére.

Feladatok:
− Betegtájékoztatók, címkék, dobozok és egyéb csomagolóanyagok esetében elektronikus és nyomtatott tervek készítése, kivitelezése és kiviteleztetése
− Mock up készítés – a felcímkézett termékről készült fotók kivágása, és egy dokumentumon belüli elhelyezése
− Fotódokumentáció készítése
− Anyagnorma frissítés – az elkészült csomagoló-anyagok (címke, doboz, betegtájékoztató) adatainak kezelése
− Nyomdai kapcsolattartás
− A specifikációk, csomagolóanyagok és más törzskönyvezési dokumentumok felülvizsgálata, módosítása

A pozíció betöltéséhez szükséges elvárások:
– Legalább középfokú végzettség
– Adobe Creatice Cloud programjainak felhasználó szintű ismerete
– Legalább középszintű angol nyelvtudás. Francia, holland vagy német nyelvtudás, valamint a cirill olvasás előnyt jelent

Személyiség:
– együttműködő
– flexibilis (4 hónapos munkaidőkeretben történő foglalkoztatás változó beosztással. A munkavégzés hétfőtől szombatig történik beosztás szerint)
– pontos, precíz, szabálykövető
– felelősségteljes
– önálló, proaktív és problémamegoldó személyiség
– csapatjátékos

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk pályázatát az allas2@abacusmedicine.hu címre.

Meet the Team

I lead the team of software developers that make up Business Intelligence. We handle a lot of big data sets, for example on historic price...

Mogens Hobolth

Head of Business Intelligence

Hans Henrik Rasmussen

Because the Abacus Group is growing so fast, we have a number of development projects that make each day really exciting

Financial Controller

When I joined Abacus Medicine 7 years ago, I was attracted by how ambitious the company was. Today, we are much bigger, but ...

Lise Vejsholt

Project Manager in Purchase

I began my career at Abacus as a temporary worker in 2016. I liked the company, so not long after this I applied for a permanent position...

Imre Pocsai

Team Leader in Warehouse