MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI ASSZISZTENS

Dinamikusan növekvő Minőségbiztosítási Osztályunkhoz keresünk Minőségbiztosítási Asszisztens kollégát az alábbi feladatok ellátására

Dinamikusan növekvő Minőségbiztosítási Osztályunkhoz keresünk Minőségbiztosítási Asszisztens kollégát az alábbi feladatok ellátására.

Feladatok:
− gyártási dokumentáció minőségügyi kiértékelése, ellenőrzése, szükség esetén korrekciózás, illetve a felszabadításra történő előkészítés
− adatbázis kezelés a munkakörhöz kapcsolódó jogosultság keretein belül
− napi szintű kapcsolattartás az ABACUS MEDICINE A/S dán, magyar és holland meghatalmazott személyeivel (QP) szóban és írásban, szükség szerint angol nyelven
− felszabadítási bizonylatok kezelése
− részvétel az ABACUS MEDICINE HUNGARY minőségirányítási rendszerének kialakításában, fenntartásában és működtetésében

Elvárások:
– legalább érettségi, felsőfokú végzettség előnyt jelent
– minimum 2 év szakmai tapasztalat minőségellenőrzési/minőségbiztosítási területen
– középfokú angol nyelvtudás, aktív használat (szóban és írásban)
– QA/QC ismeretek
– GMP ismeretek előnyt jelentenek
– felhasználói szintűn számítógépes ismeretek (Word, Excel, Access)
– a termelési időszakot lefedő beosztás követése (jellemzően 9.00-17.30h között, egyes napokon 10.30-19.00h között, esetenként szombati munkavégzés is)

Egyéb:
– jó kommunikációs készség
– jó együttműködő képesség
– problémamegoldó képesség
– erős minőségtudatos gondolkodásmód
– pontosság, precizitás
– monotónia tűrés
– rugalmasság mind időbeosztásban, mind a változások kezelésében
– pro-aktivitás

Juttatási csomag:
Versenyképes bérezés + havi bónusz + cafeteria+ túlóra 4 havi kifizetéssel + éves bérfejlesztés.

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk pályázatát az allas2@abacusmedicine.hu címre.

Meet the Team

I lead the team of software developers that make up Business Intelligence. We handle a lot of big data sets, for example on historic price...

Mogens Hobolth

Head of Business Intelligence

Hans Henrik Rasmussen

Because the Abacus Group is growing so fast, we have a number of development projects that make each day really exciting

Financial Controller

When I joined Abacus Medicine 7 years ago, I was attracted by how ambitious the company was. Today, we are much bigger, but ...

Lise Vejsholt

Project Manager in Purchase

I began my career at Abacus as a temporary worker in 2016. I liked the company, so not long after this I applied for a permanent position...

Imre Pocsai

Team Leader in Warehouse