Törzskönyvező

Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Dinamikusan fejlődő Törzskönyvezési osztályunkra keresünk Törzskönyvező kollégát az alábbi feladatok ellátására.

Feladatok:
− Parallel kereskedelmi engedélyek megszerzése és gondozása: dokumentumok, beadványok elkészítése, kapcsolattartás az Európai Gyógyszerügynökséggel
− Jogszabályok figyelése, változások követése és azok implementálása az Abacus törzskönyvezési feladataiba
− Csomagolóanyagok ellenőrzése a tervezési fázisban
− Gyógyszerminták ügyintézése, mind a hatóság mind a védjegy birtokosának
− Hivatalos kísérőiratok biztosítása a grafikusoknak
− Dokumentációk szabályszerű kezelése, archiválása
− Minőségellenőrzési feladatok -> gyógyszerek címkeszövegeinek ellenőrzése
– Regulatory Manager és a helyettese által delegált feladatok elvégzése

Elvárások:
− érettségi elvárás, felső fokú végzettség előny
− legalább középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
− holland/német/francia/szláv nyelvek ismerete előny, de nem feltétel
− adminisztrációs területen szerzett releváns tapasztalat
− felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Egyéb:
− pontosság, precizitás
− kiváló kommunikációs képesség
– rugalmasság, munkaidőkeretben történő foglalkoztatás (esetenként hétvégi munkavégzés)
– önálló, proaktív és problémamegoldó személyiség
– csapatjátékos

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület, Maglódi út. 6.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk pályázatát az allas2@abacusmedicine.hu címre.

Meet the Team

I lead the team of software developers that make up Business Intelligence. We handle a lot of big data sets, for example on historic price...

Mogens Hobolth

Head of Business Intelligence

Hans Henrik Rasmussen

Because the Abacus Group is growing so fast, we have a number of development projects that make each day really exciting

Financial Controller

When I joined Abacus Medicine 7 years ago, I was attracted by how ambitious the company was. Today, we are much bigger, but ...

Lise Vejsholt

Project Manager in Purchase

I began my career at Abacus as a temporary worker in 2016. I liked the company, so not long after this I applied for a permanent position...

Imre Pocsai

Team Leader in Warehouse