Kiadványszerkesztő

Pályakezdők jelentkezését is várju

Az Abacus Medicine KIADVÁNYSZERKESZTŐ munkatársakat keres prémium kategóriás gyógyszerkészítmények betegtájékoztatóinak és csomagolásának tervezésére.

Feladatok:
− Betegtájékoztatók, címkék, dobozok és egyéb csomagolóanyagok esetében elektronikus és nyomtatott tervek készítése, kivitelezése és kiviteleztetése
− Mock up készítés – a felcímkézett termékről készült fotók kivágása, és egy dokumentumon belüli elhelyezése
− Fotódokumentáció készítése
− Anyagnorma frissítés – az elkészült csomagoló-anyagok (címke, doboz, betegtájékoztató) adatainak kezelése
− Nyomdai kapcsolattartás
− A specifikációk, csomagolóanyagok és más törzskönyvezési dokumentumok felülvizsgálata, módosítása

A pozíció betöltéséhez szükséges elvárások:
– Legalább középfokú végzettség
– Adobe Creatice Cloud programjainak felhasználó szintű ismerete
– Legalább középszintű angol nyelvtudás. Francia, holland vagy német nyelvtudás, valamint a cirill olvasás előnyt jelent

Személyiség:
– együttműködő
– flexibilis (4 hónapos munkaidőkeretben történő foglalkoztatás változó beosztással. A munkavégzés hétfőtől szombatig történik beosztás szerint)
– pontos, precíz, szabálykövető
– felelősségteljes
– önálló, proaktív és problémamegoldó személyiség
– csapatjátékos

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk pályázatát az allas2@abacusmedicine.hu címre.

Meet the Team

Ich leite das Team, das aus vier Software-Entwicklern besteht. Wir arbeiten mit großen Datensätzen, zum Beispiel dem Preisverlauf ...

Mogens Hobolth

Head of Business Intelligence

Hans Henrik Rasmussen

Da der Abacus-Konzern so schnell wächst, haben wir viele Entwicklungsaufgaben zu bewältigen, die unseren Arbeitsalltag sehr spannend machen.

Financial Controller

Als ich vor sieben Jahren anfing, bei Abacus Medicine zu arbeiten, war ich vom Ehrgeiz des Unternehmens beeindruckt. Heute sind wir wesentlich ...

Lise Vejsholt

Project Manager in Purchase

Ich begann meine Karriere bei Abacus in 2016 als Teilzeitarbeiter. Ich mochte das Unternehmen, weshalb ich mich kurz darauf auf eine feste Stelle ...

Imre Pocsai

Team Leader in Warehouse