Törzskönyvező

Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Dinamikusan fejlődő Törzskönyvezési osztályunkra keresünk Törzskönyvező kollégát az alábbi feladatok ellátására.

Feladatok:
− Parallel kereskedelmi engedélyek megszerzése és gondozása: dokumentumok, beadványok elkészítése, kapcsolattartás az Európai Gyógyszerügynökséggel
− Jogszabályok figyelése, változások követése és azok implementálása az Abacus törzskönyvezési feladataiba
− Csomagolóanyagok ellenőrzése a tervezési fázisban
− Gyógyszerminták ügyintézése, mind a hatóság mind a védjegy birtokosának
− Hivatalos kísérőiratok biztosítása a grafikusoknak
− Dokumentációk szabályszerű kezelése, archiválása
− Minőségellenőrzési feladatok -> gyógyszerek címkeszövegeinek ellenőrzése
– Regulatory Manager és a helyettese által delegált feladatok elvégzése

Elvárások:
− érettségi elvárás, felső fokú végzettség előny
− legalább középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
− holland/német/francia/szláv nyelvek ismerete előny, de nem feltétel
− adminisztrációs területen szerzett releváns tapasztalat
− felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Egyéb:
− pontosság, precizitás
− kiváló kommunikációs képesség
– rugalmasság, munkaidőkeretben történő foglalkoztatás (esetenként hétvégi munkavégzés)
– önálló, proaktív és problémamegoldó személyiség
– csapatjátékos

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület, Maglódi út. 6.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk pályázatát az allas2@abacusmedicine.hu címre.

Meet the Team

Ich leite das Team, das aus vier Software-Entwicklern besteht. Wir arbeiten mit großen Datensätzen, zum Beispiel dem Preisverlauf ...

Mogens Hobolth

Head of Business Intelligence

Hans Henrik Rasmussen

Da der Abacus-Konzern so schnell wächst, haben wir viele Entwicklungsaufgaben zu bewältigen, die unseren Arbeitsalltag sehr spannend machen.

Financial Controller

Als ich vor sieben Jahren anfing, bei Abacus Medicine zu arbeiten, war ich vom Ehrgeiz des Unternehmens beeindruckt. Heute sind wir wesentlich ...

Lise Vejsholt

Project Manager in Purchase

Ich begann meine Karriere bei Abacus in 2016 als Teilzeitarbeiter. Ich mochte das Unternehmen, weshalb ich mich kurz darauf auf eine feste Stelle ...

Imre Pocsai

Team Leader in Warehouse